THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 THE LORD OF THE RING CILI HERO JU PELQEN ME SHUM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnKeLeJ
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 23
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: THE LORD OF THE RING CILI HERO JU PELQEN ME SHUM   Thu Apr 05 2007, 10:46

MUA ME SUME ME PELQEJNE :SARURMAN,LEGOLAS,ARAGORN DHE GANDALF THE WHITE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: THE LORD OF THE RING CILI HERO JU PELQEN ME SHUM   Thu Apr 12 2007, 12:49

Saurman, Legolas, Aragorn, Gimli edhe me pelqejn Merry me Pipin Razz

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: THE LORD OF THE RING CILI HERO JU PELQEN ME SHUM   Fri Apr 20 2007, 14:41

Gandalf,Aragorn,Legolas,4 hobitts(merry,pipin,sam,frodo)

edhe normal i madhi dhe i vetmi qe e ka kriju Unazen me te fort Sauron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THE LORD OF THE RING CILI HERO JU PELQEN ME SHUM   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THE LORD OF THE RING CILI HERO JU PELQEN ME SHUM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Lojra - Games-
Kėrce tek: