THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 CALL OF DUTY 2 !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: CALL OF DUTY 2 !   Fri Mar 23 2007, 15:35

LOJE MJAFT E LUAJTUR NE TE GJITHE BOTEN.TEMA E LOJES,PERMBAJTJA ESHTE LUFTA E 2 BOTERORE.NE SINGLE PLAYER KE TE BEJSH MISIONE DMTH JE ALEAT DHE LUFTON KUNDER AXIS(GJERMANVE)
...MULTIPLAYER !
Ktu..ska fjal ...nese e keni internetin ne shtepi dhe e keni lojen ..provoni te luani me njerz nga anemban Bota...servera ka non-stop luhet shum.
Jane formuar edhe Clane tash...nuk ja di emrat ..
Ne Strug luhet te Kej-i naten ne ora 12 ...edhe rall(2-3 her ne muaj) luajm ne Algoritam..nese ka te interesuar urdhnoni !
cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: CALL OF DUTY 2 !   Mon Mar 26 2007, 08:07

e di,loja esht shum e fort, grafiken e ka sikur esht realitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: CALL OF DUTY 2 !   Mon Mar 26 2007, 14:00

Loja esht shum e mir un momentalisht jam tu e lujt singelplayer edhe po me pelqen:D

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: CALL OF DUTY 2 !   Tue Mar 27 2007, 05:11

a je bre ti n'veti n'prezantim m'poston loja
e ki vendin loja - games qaty bon qka dush per loja o analfabet!!!

TEMA MBYLLET!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: CALL OF DUTY 2 !   Tue Mar 27 2007, 07:08

TEMA CILET SEPSE ESHTE BE ZHVENDOSJA E KSAJ TEME.E ZHVENDOSA NE GAMES.
E TASH MUNDENI TE FOLNI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CALL OF DUTY 2 !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CALL OF DUTY 2 !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Lojra - Games-
Kėrce tek: