THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shqiperia-EC 2008

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Shqiperia-EC 2008   Sun Mar 18 2007, 11:03

Shqiperia ne ndeshjet e vlefshme per Kupen Europiane ne futboll ka humbur prej Hollandes (2:1)dhe Rrumuise(1:2),kurse ka barazuar me Bjelloruset (2:2).Edhe pse ne pozite te veshtire ne grup,kemi shpresa qe te pakten kombetarja te ngjitet ne lojat e 'barazhit'(play off).

Ndeshja rradhes luhet me 24 Mars(dite e shtune) ne stadiumin e Vllaznis-'Loro Borici' ne Shkoder dhe do te perballet me Sllovenin.

Deri tash jemi te informuar se atje do te arrijn 100 tifoze slloven per ta perkrahur kombetaren e tyre,kurse sa i perket tifozeve shqipetar ende nuk jane publikuar emrat e tifo-grupeve qe do te udhetojne ne Shkoder.Pritet qe te udhtojne-Shvercerat,Plisat,Ballistet,Tigrat Verdh E Blu,Tirana Fanatics,Iliret dhe TKZ-Tifozat Kuq e Zi.

Shpresojme qe Shqiperia do te fitoj ! cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Sun Mar 18 2007, 12:23

Shum i smut je pas futbollit bre vlla (no Ofensse) si be nuk u lodhe njer????????? edhe njer no ofensse

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Sun Mar 18 2007, 14:42

ska offense tifoz jam ...ti me jep kurajo me teper kur me thot ashtu ! Cool

tash ishalla udhtojn shvercerat prej shkupi e shkoj me ata ne shkoder ...ama si duket koha de prishet per te shtunen than se de bjere bore e shume rruget e kqija jan per ne shkoder ...nuk me esht merzit jeta Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 19 2007, 03:43

bash per ne loro borici je ti Razz hehe nese do shkojsh bo nje ze shkojm bashk Very Happy Very Happy

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 19 2007, 09:26

cheers Shqiperia cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 19 2007, 17:47

Trajneri Kombetares Otto Baric do te mungoj ne ndeshjen e rradhes per shkak te problemeve shendetesore ka bere te ditur Federata e Futbollit Shqipetar.Ne vend te tij do te vij zevendes trajneri i cili ka ne dispozicion njer numer te madhe lojtaresh Shqipetar te cilet kane treguar rezultate te medha ne ndeshjet me klubet e tyre..

Cagliari-Chievo 0-2 Goli i dyte eshte shenuar nga sulmuesi Erion Bogdani..


Kapllani,Cana,Berisha,Bogdani,Hyka,Murati,Bushi,Lala,Curri,Hasi pra lojtaret te cilet luajne jashte vendit te tyre jane te zgjedhur kunder Sllovenis.

Tare nuk eshte i zgjedhur pasi ne ndeshjen miqesore kunder maqedonis ka treguar moral te dobet ndaj vleres kombetare,pra,aktronte gjoja ka qene i demtuar prej ne minuten e 4' qe shkaktoi ndrrimin e tij.Vlen te permendet se Baric intenzivisht po perpiqet qe te ngjall shpresat e tifozeve per nje kapercim te grupit,kete e konstatoi me mos pranimin e ish kapitenit te kombetares Shqiptare Igli Tare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 20 2007, 07:39

si be Tarja te na tradhetoe me Maqedonin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 20 2007, 08:06

Crash shkruajti:
si be Tarja te na tradhetoe me Maqedonin?


Po be....i kan lujt mend njerzit No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 20 2007, 09:28

shum keq po me vjen Crying or Very sad

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 20 2007, 15:48

Udhetimi anluhet nga shum tifo-grupe nga Ilirida per shkak te motit te keq.pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 20 2007, 15:58

too bad. No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Wed Mar 21 2007, 07:48

po prap do ket njerz mos u deshperoni do dalim kryelart Very Happy Very Happy

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Wed Mar 21 2007, 12:19

vetem po te shkoe ardiani ata de mundet te fitojn......edhe te bertase si e ka zanat lol! afro cheers cheers cheers cheers (no offence)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Wed Mar 21 2007, 12:41

Crash shkruajti:
vetem po te shkoe ardiani ata de mundet te fitojn......edhe te bertase si e ka zanat lol! afro cheers cheers cheers cheers (no offence)


O njerz juve shum artificial jenii breee....NO OFFENCE NO OFFENCE !ncnc ..ska offence


Ajt tash thuj se nuk e kam zerin si ,pizgź' ! Razz
E KAM Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Wed Mar 21 2007, 12:47

abe me trembe ket her Crying or Very sad
lol!
lol!
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Wed Mar 21 2007, 15:21

jo pizge po me shti me top nuk kercet aq sa zeri jot lol! lol! lol! lol!

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Wed Mar 21 2007, 15:22

nuk mbrriesh si niku edhe ti jeni te paperseritshem hehe


EDIT:-TE KY POSTIM E QET EMRIN TIM ..A NE FAKT UNE NUK E KAM SHKRUAJT PO E KA SHKRUJT PATTY .....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Mar 22 2007, 11:34, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Thu Mar 22 2007, 08:02

qar?mendon se de nis te qaj qe me thae ashtu....... Crying or Very sad A?????????/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 26 2007, 11:04

Shqipri dhe Slloveni doli 0:0
Shqipria ka pas ma se shumti shanca per goll por nuk dha.Sllovenia krejt kohen kan lujt ne mbrojte dhe jan munduar ta kalojn kohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 26 2007, 13:45

shum me vjen inat qe nuk fitum ket loj gjithcka fliste per ne . edhe shum inat me vjen se referi nuk u tregu hich fer.pig pig

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 26 2007, 14:32

Shqiperi-Slloveni 0-0 Perseri te Zhgenjyer Tifozat Kuq e Zi

Te shtunen e 24 Marsit u mbajt ndeshja e vlefshme per eliminatoren e Kupit Europian 2008 qe do te mbahet ne Zvicer/Austri.Shqiperia hyri ne kete loje si favorite edhe pse ne fund u zhgenjyem te gjithe.Formacioni ishte :Beqaj,Beqiri,Dallku,Dede,Mukaj,Hasi,Cana,Duro,Bogdani,Kapllani,Haxhi.Kurse i perdori edhe si zevendsime Berishen dhe Salihin ne kohe te gabuar ose te venuar taktikisht ne minutat e fundit te lojes..
De zhgenjyer pse ?-Sllovent statistikisht eshte nje nder ekipet me te dobta te renditura ne rang listen e FIFA ne Europ.Tare i cili nuk ishte zgjedhur ne kete sfide shtoi :
-Eshte mekat qe nuk fitoj kombetarja.Kurre ne Shqiperi nuk kishte ardhur nje ekip me kete kapacitet te vogel te futbollit.Nuk e fajsoj ekipin,por them qe kjo ishte nje gabim nje 'kiks' i cili veshtirr do te falet per vazhdimin e Shqiperis me tej ne kete grup .

Holanda--11
Rumania--8
Bullgaria--8
Bjellorusia-7
Sllovenia--4
Shqipėria--2
Luksemburgu--0


kjo eshte renditja momentale tabelare e mjerueshme ...Shqiperia te merkuren me 28 Mars perballet me Bullgarin ne stadiumin e kryeqytetit Sofje-Vasil Levski.Eshte dicka teper e veshtir qe Shqiperia te dale edhe me nje pike te vetme e jo me me 3 piket maksimale.Me 1 pik do te isha me teper se i kenaqur.I uroj fat dhe sukses ne te gjitha ndeshjet e rradhes.
NE ART CAFE NE ORA 20.00 Bullgari-SHQIPERI ta perkrahim bashke kombetaren edhe nepermjet TV--se . cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 26 2007, 15:01

edhe un do isha shum i kenaqur me nji barazim ne bullgari.
O dache verte ne 20:00 esht loja a?

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Mon Mar 26 2007, 15:06

deri tash ashtu jam i informum ....

nese ka ndoni ndryshim postoj prap neser ..cheers


DUAM FITORE !!!!!DUAM FITORE !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 27 2007, 06:30

TOP CHANNEL REKLAMONTE NDESHJEN PER NE ORA 17:00 ALSAT 17:00 Forumet e TKZ 20:00 ......skam iden kur mbahet ...e shofim sot perfundimisht ..bullgaria esht 1 or para nesh prandaj ndoshta ka edhe keqkuptime ...sidoqoft ju informoj me von perseri


per gjith ata qe jan prej Struge:


GJITH NE ART CAFFE NE KOHEN E LOJES SHQIPERI-bullgari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   Tue Mar 27 2007, 07:10

abe trego car dite esht, se se di.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqiperia-EC 2008   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiperia-EC 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: