THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 [url]Te reja!!![/url]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: [url]Te reja!!![/url]   Thu Mar 15 2007, 15:24

Ktu mundeni te folni per te rejat e faqes......ose per ndeni send tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Thu Mar 15 2007, 15:26

Ne ket faqe ka edhe Chat Box ku mundeni te hyni(Join).Esht ne hyperlinkun HOME, posht afer listes se kush esht online.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Tue Mar 20 2007, 14:11

Tendencė, apo rastėsi: pas ''Pink Floyd'', ''Take That'',''Police'' dhe ndoshta ''Wham'', shumė shpejt mund tė shohim sė bashku edhe grupin ''Guns'N Roses''. Kėtė lajm e ka thėnė vet ish-bateristi i bendit, (Stevie Adler), qe mesa duket ka kaluar ēdo 'zemėrim' me kėngėtarin (Axl Rose).

Ndėr tė tjera Adler ka thėnė se ka folur edhe me tre pjestarėt e tjerė (Slash), (Izzy Stradlin) dhe (Duff McKagan), dhe qė kėta kanė qenė tė gatshėm pėr bashkimin.

Adler thotė: ‘’Kamė takuar Akselin dhe kemi biseduar nga ora 10 e mbrėmjes deri nė tetė tė mėngjesit, kemi zgjidhur njė mori problemesh. Nė fund I kam thėnė ‘’e di qė net ė pestė duhet tė kthehemi sė bashku, do tė shohėsh qė do tė jemi serish sin ė kohėt e vjetra. Nuk do tė ketė asgjė mė tė mire, do tė jetė bashkimi mė I madhė I histories. Ndėrsa ai buzqeshi’’.

Tė presim se cili prej bendeve tė sipėrpėrmendura do tė bėjė hapin e madh I pari!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 06:28

un mendoj qe gnr do te jen te paret qe do e hedhin hapin Very Happy

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 12:59

epo pak si von,
hapin e par e kan bo "The Police"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 13:04

Kitaristi i bendit ''Guns N' Roses" eshte duke shkruar autobiografine e tij. 41 vjeqari, i cili ne te vertete quhet Saul Hudson, do te punoje sebashku me shkrimtarin Anthony Bozza. I cili ka ndihmuar ne shkrim te biografise edhe rock yllin Tommy Lee Jones, Slash ka lidhur kontrate me shtepine botuese "HarperCollins" dhe manuskripti i memorjeve te tij pritet te jete i gatshem kete vjeshte.
Slash tash per tash eshte kitarist i bendit "Velvet Revolver" qe kur ka lene bendin e tij te pare "Guns N' Roses" ne vitin 1996, por lajmet japin se ai serish dot bashkohet me "Guns N' Roses" cheers

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 13:11

kjo esht posaqerish per patin.....
Viti 2003 the albumi ‘The Golden Age Of The Grotesque’ jane larg. Pas tij Marilyn Manson publikoi albumin 'the best of', e tani eshte kah fundi i incizimit te albumit te ri, i cili jo moti edhe u emertua. Albumi quhet ‘Eat Me, Drink Me’, emer ky qe lidhmet me embelsirat dhe pijet qe i konsumon Alice (ne ‘Alisa ne Botėn e Ēudirave’), e qe tregon preokupimin filmik te Manson, ngase aktualisht po xhiron filmin ‘The Visions of Lewis Carroll’.
Albumi ende nuk ka date zyrtare publikimi, metgjithse dihet se do te perputhet me turneun e madh boteror te tij.
Kshtu qe mundet edhe te vin afer ktu edhe te mbajn koncert........edhe pati sde duhet ta lee koncertin se de e vras....apo jo mafija????

SHIF SA I BUKUR ESHT....... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 14:02

Crash shkruajti:Niku Almost e keni njejt gitaren te kjo fotoja me Slashin...scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 14:17

un nuk i permenda albuumet qe do dalin ma para po e dhash mendimin tim, qe gnr do bashkohen te paret SmileSmile

PO ku jeni bre mafia ma mir me vritni sesa keshtu qe e di se nuk mund te vij te shkijt (serbi)

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 14:19

Patty shkruajti:
un nuk i permenda albuumet qe do dalin ma para po e dhash mendimin tim, qe gnr do bashkohen te paret SmileSmile

PO ku jeni bre mafia ma mir me vritni sesa keshtu qe e di se nuk mund te vij te shkijt (serbi)O pati smer vesh? The Police jan bashku me, Guns and Roses ala sjan bashku. :geek:Gati jan, ala diskutohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 14:21

ok mir de un nuk kemngula qe ato do jen te paret po aty shkrute "Mendimi jem"

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 14:22

Dache shkruajti:
Crash shkruajti:Niku Almost e keni njejt gitaren te kjo fotoja me Slashin...scratch


Dache.....ALMOST. ATY AFER,,ahahhaahhahah. afro edhe flokt te dy dredha i kemi, po ti rris si ai de dukem, vetem version me i ri, BLOND. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Wed Mar 21 2007, 15:20

Crash shkruajti:
Dache shkruajti:
Crash shkruajti:Niku Almost e keni njejt gitaren te kjo fotoja me Slashin...scratch


Dache.....ALMOST. ATY AFER,,ahahhaahhahah. afro edhe flokt te dy dredha i kemi, po ti rris si ai de dukem, vetem version me i ri, BLOND. lol!

NIKU KET KUSHERI TE PAR E KISHE NESE S'GABOHEM ...scratch ..edhe ky gitarist i mir esh ...ama prap se prap nuk mundet tye det mbrrie lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Thu Mar 22 2007, 08:06

po be............edhe car ka aty per te qesh..un jam ma mir se ai..............
THEORY:
CRASH IS BETTER THAN SLASH,
'CAUSE CRASH IS FAST LIKE A FLASH
AND SLASH IS ONLY FOR TRASH

pra kjo esht nje teori e vertetuar, nuk esht me "HYPETHESIS".
cheers cheers cheers cheers cheers cheers


CHEERS MATE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   Thu Mar 22 2007, 10:37

N'qoft se vazhdon keshtu edhe kjo tem dot mbyllet edhe dot shkoj drejt n'shport ... Mos perzini t'rejat me muziken edhe trejeat e forumit !!!!


ME RESPEKT ,
ADMIN - Nap.

_____________________

My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [url]Te reja!!![/url]   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[url]Te reja!!![/url]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: