THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kerkesa Per Programet !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Kerkesa Per Programet !   Sat Jan 27 2007, 02:51

Ketu Mund Te Beni Kerkesen Per Ndonje Program Qe Ju Vyn .
VETEM EMRIN E PROGRAMIT QE JU VYN E POSTONI DHE PAS PAK DO TA KENI T'GATSHEM PER DOWNLOAD .______________________________


1. Pranoni Regullat!
2. Mos Ofendoni ne Forum!
3. Mos Postoni Temat Gabimisht!Music Lover
Ndonjeher jam po shumicen e kohes jam

•. ø*•.ø*•.ø ø.•*ø.•*ø.•*ø.•*ø.•*
«•.* Very Happy Smile TotalNOB BACK IN FORM Very Happy Smile *.•»
ø.•* ø.•*ø.•* *•.ø*•.ø*•.ø *•.ø


C:Programs Files / error / Virusa Name Nap.killer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
 
Kerkesa Per Programet !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Programe - Software-
Kėrce tek: