THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 nese keni ankesa na ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 19
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: nese keni ankesa na ...   Fri Feb 16 2007, 05:33

ankesat e juaja na i dergoni ne emaillin tone
office@lucky13.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://thelucky13.frbb.net
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Wed Feb 21 2007, 11:11

na falni nese bohem i merzitshem ama ju lutem ne emer te fr vendoni nji galeri. ma mir do jet edhe pe neve edhe per juve. do te ket edhe me shum persona qe do ta vizitojn webin. Perndryshe webi esht legend. Perfekt Very Happy Very Happy Cool

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Wed Feb 21 2007, 14:08

Ok deshira juaj dot Acceptohet . Mirpo me Plotsimin e disa kushteve

1. Duhet qe vetem foto te jen aty pa komente .
2. Foto nuk duhet te jen me rezulucion ma shum se 800x600

Kjo eshte e tera edhe 1 gjo ma derko 1 e-mail zico_c4@hotmail.com sa foto perafersisht jan Wink dhe shum shpejt do ta keni galerin !

____________________________________

My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Thu Mar 01 2007, 08:13

Patty shkruajti:
ju lutem ne emer te fr

Po mir e ka ...ne emer te (fr)Frances Razz ! Vendoni 1 galeri ... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Tue Mar 06 2007, 13:24

Ej po pa komente nuk esht shum interesant, po nejse kur ki mi vnu ti Galerin?(NAP)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Tue Mar 06 2007, 13:26

Qysh sa foto perafersisht?
A ka limit a? reth 100 a mundet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Tue Mar 20 2007, 15:11

Foto veq mi dergoni Rezulucioni 800x600 Maximum e sa foto dush ti hapi n'galery mirpo vendosi cilat doni ti vini n'GALERY edhe veq 1 e-mail edhe kryhet kjo e-mail e keni n'fund t'positimin
___________________________________

My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
Patty
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 69
Age : 27
Localisation : Earth
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Wed Mar 21 2007, 06:25

un disa foto i kam cu te learti

_________________
I killed my self to make evrybody fail....................

This is my World
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   Wed Mar 21 2007, 13:11

Leartit jo po i uplodon n'www.imageshack.com
qdo foto dhe mi dergon linkat n'e-mail zico_c4 @ h.c
dhe do tia posotj pastaj Wink
__________________________
My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nese keni ankesa na ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese keni ankesa na ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Forumi-
Kėrce tek: