THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vica !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Vica !!!!   Sat Feb 10 2007, 10:38

Ketu mund ti postoni te gjitha vicat e juaj !!!


___________________________________

My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Sun Feb 11 2007, 13:38

jen kon 2 njerz edhe 1 njeri.


qysh ka thon ai i motshmi......ka harru me thon pig
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Tue Feb 13 2007, 05:09

Vretje : Mos ben postime palidhje se heren tjeter direkt n'SHPORT shkojn !

__________________________________

My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Tue Feb 13 2007, 05:12

VRETJE MOS BEN POSTIME PALIDHJE SE HERET TEJTER DREJT N'SHPORT SHKOJN !!!!!

________________________

My Stuf!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------
::::Counter Strike Player::::

::::Music Lover::::

:::: Napster Jop ::::

:::: Hacker Network ::::

----------------------------------------------------------------------------------------
You Can Contact nap : zico_c4@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
ervin
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK


Numri i postimeve : 1
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: bjondja   Thu Mar 08 2007, 17:14

car nuk kan te perbashket 1 bjonde dhe nje ferrari?
jo te gjith knae hypur ne ferrari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Fri Mar 09 2007, 07:23

Profesor .....urime 8 Marsin ! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EnKeLeJ
BABGJYSH PER ROCK
BABGJYSH PER ROCK
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 23
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Fri Mar 09 2007, 09:43

KA QENĖ NJĖ HERĖ NJĖ BURR QĖ KA BLER KĖPUC DHE ORE.POR I KA ARDHUR SHUMĖ RĖNDĖ QĖ TU THOTĖ SE KA BLERĖ KĖPUCĖ DHE ORĖ .
POR PASI KANĖ BISEDUAR PAK DHE SI KA ARDHUR BISEDA AI I KA THĖNĖ ATIJ QĖ KA BISEDUAR SE KUR TA FUS NJI SHQELME DY ORE TE RRUTULLOHESH lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crash
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 117
Age : 27
Localisation : David Jones Locker
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Sun Mar 11 2007, 12:44

ket duhet juve te pergjigjeni


CKA ESHT NI SEND I BARDH QE KERCEN PE NE PEME NE PEM?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ultimate-guitar.com
Dache
100% ROCKER
100% ROCKER
avatar

Numri i postimeve : 94
Registration date : 03/02/2007

MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   Tue Mar 20 2007, 08:10

nuk e di scratch ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vica !!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vica !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Vica-
Kėrce tek: