THE LUCKY 13

Per Cdo Gje na kontaktoni ne e-mailin tone thelucky13@rock.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Forumit !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
naP.
Admin
avatar

Numri i postimeve : 49
Age : 27
Registration date : 26/01/2007

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit !   Sun Jan 28 2007, 05:45

Rregullat e Forumit

*Fjalėt banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.Pėrsėritja shumė herė e kėsaj dukurie mund tė shkaktojė largimin tuaj nga forumi. Pėr tu shprehur me lirshėm ju jepet mundėsia te bisedoni nė forumin Bisedė e Lirė.

* Informacioni i dhėnė brenda nė forum i pėrket forumit dhe ēdo anėtar mbanė pėrgjegjėsi mbi temat qė ka shkruar.

*Username qė ju do tė zgjidhni pėr tu rregjistruar nė forumin tonė, duhet tė mos pėrmbajė fjalė banale, ose fjalė qe shkakton tension, gjithashtu dhe fjalė tė tjera tė cilat mund tė krijojnė keqkuptime si: Administrator, Moderator etj. Nė rast se ndodh kjo Username do t'iu fshihet ose do t'iu editohet.

*Gjuha zyrtare nė forum ėshtė Gjuha Shqipe. Anglishtja mund tė pėrdoret pjesėrisht. Gjuhė tė tjera nuk lejohen. Pėrdorimi i gjuhės sllave ėshtė rrepsisht e ndaluar.

*Rreklamat dhe gjėra tė paautorizuara nė forum janė tė ndaluara. Diēka kėsi soji do te shkaktojė fshirjen ose editimin e mesazhit.

*Temat duhet tė postohen nė vendet e duhura, dhe pėrsėritjet e shumta tė gabimeve me postime do tė vije deri tek largimi i anėtarit nga forumi!

*Administratorėt e kėtij forumi nuk mbajnė asnjė pėrgjegjėsi nėse ju bėni ndonjė dėm apo praktikoni diēka nga ato qė i keni mėsuar nė kėtė forum.

*Kėngėt qė i postoni duhet tė jenė pa reklama , tė plota(Jo tė pėrgjysmuara ) dhe duhet tė kenė kualitet tė mirė!!!

*Nėse marrni kėtu nė forumin tonė linka pėr ti postuar nė ndonjė forum tjetėr ndėshkoheni me Ban...!

*Ne qofse nuk prezentohen ne forum se shpejti nuk do te mund te hyni ne ket forum

*Ju faleminderit pėr mirėkuptim? Me respekt nga Nap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.thelucky13.frbb.net
 
Rregullat e Forumit !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
THE LUCKY 13 :: Rregullat e Forumit !-
Kėrce tek: